Główna działalność Wynajem rusztowań

Zgodnie z Państwa indywidualnymi wymaganiami zapewniamy kompetentne planowanie i wykonanie wszystkich usług związanych z wynajmem rusztowań. Elastyczność w realizacji Państwa życzeń i terminowość są dla nas oczywistością. Z powodzeniem spełniamy wysokie standardy bezpieczeństwa i jakości.

Świadczenie usług Na jakim obszarze działamy

Naszą ofertę wynajmu narzędzi budowlanych kierujemy głownie do lokalnej społeczności. Wynajem rusztowań natomiast odbywa się w całym naszym województwie śląskim, a także w województwach ościennych takich jak małopolskie i opolskie. Zdarza się, że nasze usługi wynajmu rusztowania świadczymy także za granicą na przykład w Czechach. W naszym województwie dla przykładu są to miasta takie jak: Rybnik, Gliwice, Zabrze, Katowice, Chorzów, Tychy, Tarnowskie Góry, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, … i wiele innych.

features_icon1

Działamy od 2010 roku

Od początku naszej firmy działamy w sektorze budowlanym specjalizującym się w branży rusztowań. Zajmujemy się kompleksowym dostarczaniem rusztowania dla przemysłu, firm budowlanych oraz osób prywatnych.

Ciągle się rozwijamy więc nasza działalność została poszerzona również o wynajem sprzętu budowlanego takiego jak zagęszczarki, wiertarki, ... oraz o wynajem narzędzi ogrodniczych typu kosy spalinowe, piły i dmuchawy do liści.

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Certyfikaty

Możesz liczyć na wsparcie od A do Z, ponieważ naszą motywacją jest sukces Twojego projektu budowlanego. Doświadcz nas jako silnego i kompetentnego partnera po Twojej stronie. Jak wielu zadowolonych klientów przed tobą. Posiadamy certyfikaty bezpieczeństwa IMBiGS (Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego)